Slevové programy v našem obchodě

Aneb u nás jsou Vánoční, Jarní, Letní, Zimní slevy.... po celý rok. :o)

  • Aktuálně poštovné zdarma od výše jednotlivé objednávky nad 850Kč
  • 8.5% Sleva na první nákup - V košíku před uzavřením objednávky stačí zadat do sekce "slevové poukazy" kód slevového kuponu "start"  (bez uvozovek) a potvrdit kliknutím na tlačítko s textem "Přidat", čímž dostáváte nádhernou slevu 8,5%.
  • Progresivní slevy dle výše nákupu - Čím větší objednávka, tím větší sleva. Slevy začínají již od objednávek výše 500Kč se slevou ve výši 2%, následuje 800Kč se slevou 3% atd... (V provozu od konce září 2013).
  • Věrnostní body za každý nákup - Za každou uskutečněnou a dodanou objednávku dostáváte věrnostní body za které si můžete uplatnit slevu na některém dalších nákupů (body za nákupy se sčítají). Aktuálně se velikost slevy pohybuje okolo 5% z ceny předchozích nákupů. Informace o Vašem aktuálním součtu bodů a celkové ceně slevy naleznete v nastavení Vašeho účtu po přilášení.
  • Referentský program - doporučte nás svým známým a získejte slevu pro Vás i pro Vaše přátele! Stačí Vám k tomu jeden uskutečněný nákup u nás. Pak už stačí jen obeslat známé pomocí formuláře který naleznete v nastavení vašeho účtu po přihlášení do našeho obchodu. Pokud Vaši přátelé uvedou při registraci Vaši e-mailovou adresu a následně uskuteční nákup, získají 8% slevu na tento nákup. Za každého takového přítele získáte i Vy slevu 8%! Tedy například pokud obešlete pět přátel a všichni se zaregistrují a provedou u nás nákup, získáte tímto slevové kupony v hodnotě 40% které můžete využít ve Vaši další objednávce.
  • Vaše postřehy, rady, nápady a reklama - Chybí Vám něco v našem obchodě a myslíte si že by to chtěli i ostatní? Máte nějaký nápad jak náš obchod vylepšit? Případně uvádíté náš obchod na Vašem webu, ve svých návodech na korálkování a podobně?
    Kontaktujte nás s podrobnostmi a dle našeho posouzení - proveditelosti návrhu a kvality příspěvku získáte slevu na Váš další nákup ve výši až 30% ! případně i permanentní slevy (záleží na okolnostech) na Vaše další nákupy u nás.
  • Slevové kupony z informačních stránek - V našich informačních článcích, textech na blogu a Facebooku, Reklamách a Newsletterech se můžou objevovat kódy se slevovými kupony v rozpětí 3 - 15%.
  • Soutěže - Čas od času vyhlásíme soutěž za kterou získá výherce cenu v podobě slevového kuponu nebo nákupní poukázky v našem obchodě. Velikost slevy/cena poukázky bude stanovena v bližších informacích o soutěži. Soutěže budou primárně vyhlašovány na našem blogu, dále pak na naší Facebook stránce, nebo v reklamních banerech. Proto pokud by jste se některé soutěže chtěli zúčastnit nezapomeňte sledovat výše zmíněné zdroje.


Další info ke slevám a základní pravidla:

- Všechny zde uvedené slevy lze ve většině případů sčítat a dosáhnout tak až neuvěřitelné výše slev. Třeba i 100%! :o)
* Vyjímku tvoří program "Sleva na první nákup" kterou nelze kombinovat s ostatními slevami.

- Většinu slev lze často aplikovat i na již slevněné zboží!

- Při zjištění úmyslného podvodného chování k získání některé ze slev si vyhrazujeme právo takové osobě zrušit slevu na uskutečněném nákupu, případně i celý nákup, nebo dokonce zamezit přístup na web www.koralky-sperky.cz a to bez udání důvodu.

- Vyhrazujeme si právo na zrušení nebo snížení slev, či na úpravu výše zmíněných slevových programů.

 

Poslední aktualizace: 1.1.2012


Dopravné a balné

Dopravna od 45Kč
Kvalitně zabaleno
Rychlé vyexpedování
Zasíláme i na Slovensko (od cca 4€)
Při objednávce nad 850Kč doprava zdarma!

Poslední komentáře

Nejvíce diskutováno

PayPal